0216 532 61 18 pbx / GSM : 0542 581 36 03
Rezervasyon
Müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.


REZERVASYON

İSPANYA ENDÜLÜS 5 GÜN 4 GECE

4 GECE 5 GÜN


1.GÜN :İSTANBUL / MALAGA


Sabah saat 08.00’da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminali ONUR TURİZM kontuarı önünde buluşma. Check in işlemlerinden sonra Türk hava Yollarına ait TK 1305 Sefer sayılı uçakla 10:35’te Malaga’ya uçuş. Malaga’ya yerel saatle 14.05’te varış. Gümrük işlemlerinden sonra otobüsümüzle panoramik Malaga şehir turu ve sonrasında Otelimize varış. Otele yerleşme, akşam yemeği ve geceleme.


2.GÜN: MALAGA / SEVILLA / MALAGA
Otelde kahvaltıdan sonra, ispanya’nın 5. Büyük kenti olan Sevilla’ya hareket, varışımıza müteakiben ünlü İspanyol meydanının görülmesi ve daha önce Ulu Camii iken yüzyıllar boyu yapılan eklemeler ile Avrupa’nın 3. Büyük katedrali haline getirilen Sevilla katedralinin gezilmesi ve burayla ilgili bilgilendirmeden sonra Hristiyan karalar için Müslüman ustalar tafından yapılan Al-kazar sarayının ve Müslümanlar döneminde Rasathane olarak inşa edilen ve Katedrale bitişik olan kulenin gezilmesinden sonra serbest zaman ve Malaga’ya dönüş, akşam yemeği ve geceleme.


3.GÜN: MALAGA / CORDOBA / GRANADA
Otelde kahvaltıdan sonra Cordoba’ya hareket, varışımıza müteakiben eşine az rastlanır muhteşem süslemeleri ve kendine özgün mimarisi ile çok özel bir yeri olan olan Kurtuba Camii ziyareti ve bilgilendirmenin ardından, Kurtuba sokaklarında (Tipik Endülüs Evlerinin en iyi korunabilmiş olanlarından) sivil İslam mimarisinin en güzel örneklerini görebileceğimiz gezintiden ve otobüsümüzle panoramik şehir turundan sonra Granada’ya hareket, Granada’ya varış sonrasında Nasiri sultanları’nın sarayı El Hamra sarayına giriş. Sarayın bölümlerinin ve Cennet-ül Arifin Bahçelerinin gezilmesi ve tanıtılmasından sonra, Müslümanlar döneminden kalma ve Gırnata’nın sembolü konumundaki El Bayzin mahallesinin görülmesi, buradan (yüksek bir noktadan) El Hamra Sarayının görülmesi ve fotoğraf molasından sonra Otele varış, akşam yemeği ve geceleme.


4.GÜN: GRANADA / TOLEDO / MADRİD
Otelde kahvaltıdan sonra, İspanya’nın önemli şehirlerinden biri olan Toledo’da Panoramik şehir turu ve sonrasında, Bab Merdum Camii, daha önce Ulu Camii iken Katedrale çevrilen Toledo Katedrali’nin gezilmesi sonrasında Toledo sinangogu gezilecek yerler arasında, turumuz sonrasında Madrid’e hareket Madrid’e varış sonrasında geceleme yapacağımız otelimize varış check-inn sonrası akşam yemeği ve geceleme otelimizde. 5.GÜN: MADRİD (EL MECRA)
Otelde kahvaltıdan sonra, otobüsümüzle yapacağımız panoramik Madrid şehir turunda Grand Via, Castillana, Serrano ile Alkala, Toledo ve Avrupa kapıları, Plaza Mayor, Plaza İspanya, Puerto Del Sol ve Sibeles Meydanları, Kraliyet Sarayı ( dışarıdan ) görülmesi sonrasında saat 14:00’da Havalimamına transfer Check in ve gümrük işlemlerinden sonra, Türk Hava Yollarına ait TK 1860 Sefer sayılı uçakla saat 16.55’te İstanbul’a uçuş. Saat 21.50’de İstanbul’a hoş geldiniz.Bir başka ONUR TURİZM organizasyonunda buluşmak dileğiyle.
Güncel Duyurulardan Haberdar Olmak için Lütfen Formu Doldurun...